Прочитај пред да отвориш тема

Go down

Прочитај пред да отвориш тема Empty Прочитај пред да отвориш тема

Пишување by Karatist4e on Вто Сеп 27, 2016 11:56 am

Доколку имате добар предлог пополнете го формуларот:
НАСЛОВ:

[Идеја]:
[Предлог]:

ТЕМА:
Име и презиме(на сервер):
За што се работи:
Објаснување:
Karatist4e
Karatist4e
Admin

Број на мислења : 10
Join date : 2016-09-26

http://lightcrew-cs.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот