Прочитај пред да отвориш тема

Go down

Прочитај пред да отвориш тема Empty Прочитај пред да отвориш тема

Пишување by Karatist4e on Вто Сеп 27, 2016 11:55 am

Правило за отварање на тема:
НАСЛОВ:

[Прашање] -
[Проблем] -

ТЕМА:

Име и презиме на сервер(латиница):
Што е проблемот?
Доказ(слика/видео):
Karatist4e
Karatist4e
Admin

Број на мислења : 10
Join date : 2016-09-26

http://lightcrew-cs.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот