Прочитај пред да отвориш тема

Go down

Прочитај пред да отвориш тема Empty Прочитај пред да отвориш тема

Пишување by Karatist4e on Вто Сеп 27, 2016 11:41 am

•Сите теми кои содржат слики или видеа кои не се од серверот ќе бидат заклучени или избришани.
•Забранети се слики во кои се омаловажуваат, исмејуваат играчите за некој кикс кој го направиле.
•Креаторот на темата не смее да ја рефрешира темата.
•Задолжително е пишување кирилица.
•Секое спамање ќе резултира со BAN.
Karatist4e
Karatist4e
Admin

Број на мислења : 10
Join date : 2016-09-26

http://lightcrew-cs.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот